Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Υποβολή Αιτήσεων από Μεταπτυχιακούς Φοιτητές και Υποψήφιους Διδάκτορες στο Πλαίσιο Υλοποίησης της Πράξης «Υποστήριξη των Εκπαιδευτικών Δραστηριοτήτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας με την Ενσωμάτωση Ενισχυτικής Διδασκαλίας επιπρόσθετα των Κύριων Διαλέξεων για το Ακαδημαϊκό Έτος 2021-2022».
Ανακοινώνεται στους φοιτητές και τις φοιτήτριες του 8ου εξαμήνου, ότι η αναχώρηση για την Πρακτική Άσκηση στις εγκαταστάσεις της περιοχής Νεράιδας του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, θα γίνει την Τετάρτη 17/7 και ώρα 08.00 π.μ. από Διαβάστε περισσότερα…
Οι επικαιροποιήσεις για το νέο ακαδημαϊκό έτος 2024-2025 ξεκινούν σύντομα! Είσαι φοιτητής ή φοιτήτρια και έχεις ήδη εγγραφεί στη Μονάδα Ισότιμης Πρόσβασης και θέλεις να μας ενημερώσεις για κάποια αλλαγή αναφορικά με τις ανάγκες σου, τις υπηρεσίες Διαβάστε περισσότερα…
Ανακοινώνεται στους φοιτητές/τριες του 6ου και 8ου εξαμήνου του Τμήματος ΔΕΞΥΣ, πως η θερινή πρακτική άσκηση ξεκινά τη Δευτέρα 8/7, με τους φοιτητές του 6ου εξαμήνου οι οποίοι θα ασκηθούν στο δάσος της Νεράιδας του Διαβάστε περισσότερα…