Ανακοινώνεται στους φοιτητές και τις φοιτήτριες του 8ου εξαμήνου, ότι η αναχώρηση για την Πρακτική Άσκηση στις εγκαταστάσεις της περιοχής Νεράιδας του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, θα γίνει την Τετάρτη 17/7 και ώρα 08.00 π.μ. από τις εγκαταστάσεις του Τμήματος ΔΕΞΥΣ στην Καρδίτσα. Η αναχώρηση θα γίνει για όλους ταυτόχρονα σε ένα γκρουπ.
Νέα - Ανακοινώσεις
Επικαιροποιήσεις αναγκών φοιτητών και φοιτητριών με αναπηρίες και/ή ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες στη Μονάδα Ισότιμης Πρόσβασης για το νέο ακαδημαϊκό έτος 2024-2025
Οι επικαιροποιήσεις για το νέο ακαδημαϊκό έτος 2024-2025 ξεκινούν σύντομα! Είσαι φοιτητής ή φοιτήτρια και έχεις ήδη εγγραφεί στη Μονάδα Ισότιμης Πρόσβασης και θέλεις να μας ενημερώσεις για κάποια αλλαγή αναφορικά με τις ανάγκες σου, τις υπηρεσίες Διαβάστε περισσότερα…
0 σχόλια