Στο πλαίσιο των δραστηριοτήτων του Εργαστηρίου Δασικής Βοτανικής & Δασοκομίας του Τμήματος Δασολογίας, Επιστημών Ξύλου & Σχεδιασμού, θα πραγματοποιηθεί στις 27 Απριλίου 2023 ομιλία της επισκέπτριας ερευνήτριας Juana Palma-Martínez με τίτλο: “Chile: a forest country on the other side of the planet”.
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/05/Στιγμιότυπο-οθόνης-112.png)
Ο Διευθυντής του Εργαστηρίου Δημήτριος Α. Σαμαράς
Επίκουρος Καθηγητής Δασικής Βοτανικής – Γεωβοτανικής