Σας ενημερώνουμε ότι το εργαστήριο του μαθήματος “Ποιοτικός Έλεγχος & Πιστοποίηση Δασικών Προϊόντων” θα πραγματοποιείται κάθε Τετάρτη και ώρα από 13:00 έως 17:00 ανά εργαστηριακή ομάδα.
Κατηγορίες: Νέα - Ανακοινώσεις
Σας ενημερώνουμε ότι το εργαστήριο του μαθήματος “Ποιοτικός Έλεγχος & Πιστοποίηση Δασικών Προϊόντων” θα πραγματοποιείται κάθε Τετάρτη και ώρα από 13:00 έως 17:00 ανά εργαστηριακή ομάδα.
0 σχόλια