Το Τμήμα Δασολογίας, Επιστημών Ξύλου & Σχεδιασμού θα λάβει μέρος στην 9η διεθνή έκθεση ξύλου, υλικών και τεχνολογίας (MEDWOOD), η οποία πραγματοποιείται κάθε 2 χρόνια σύμφωνα με τα ευρωπαϊκά πρότυπα στο διεθνές εκθεσιακό κέντρο Metropolitan Expo.

Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί από τις 5/4/2024 έως τις 7/4/2024, στο διεθνές εκθεσιακό κέντρο Metropolitan Expo.

Όσοι φοιτητές του Τμήματος επιθυμούν την παρουσία τους στο περίπτερο του Τμήματος κατά τη διάρκεια της έκθεσης θα πρέπει να δηλώσουν την συμμετοχή τους μέχρι και την Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024 μέσω email στον υπεύθυνο Καθηγητή, κο Νινίκα Κων/νο (kninikas@uth.gr), αναφέροντας ως θέμα “Παρουσία στην Έκθεση MEDWOOD” και αναγράφοντας Ονοματεπώνυμο, Τηλέφωνο επικοινωνίας και email.

Οποιαδήποτε απουσία στα μαθήματα για τους φοιτητές που θα λάβουν μέρος στην έκθεση τις ημέρες εκείνες θα δικαιολογηθεί.

Πληροφορίες σχετικά με την έκθεση μπορείτε να βρείτε εδώ: https://www.medwood.gr/

Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον υπεύθυνο Καθηγητή, κο Νινίκα Κων/νο είτε μέσω email (kninikas@uth.gr) είτε τηλεφωνικά στο 2441064736.