Η υποστήριξη των διπλωματικών εργασιών των ΠΜΣ «Προηγμένες Μέθοδοι Σχεδιασμού, Τεχνολογίας & Μάνατζμεντ Προϊόντων από Ξύλο» και «Πολυλειτουργική Διαχείριση Δασικών Οικοσυστημάτων & Βιο-οικονομία» για την περίοδο του Φεβρουαρίου 2023 διεξήχθησαν την Παρασκευή 24/2/2023 με φυσική παρουσία των συμμετεχόντων στις εγκαταστάσεις του Τμήματος ΔΕΞΥΣ στην Καρδίτσα, όπως παρουσιάζεται παρακάτω στο πρόγραμμα.
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084410.488.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084400.783.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084351.900.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084343.405.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084333.327.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084325.842.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084317.955.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084309.133.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084243.890.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084233.507.jpg)
![](http://new.fwsd.uth.gr/wp-content/uploads/2023/04/blogsposts-2023-04-24T084224.784.jpg)
0 σχόλια